Zapraszamy do przeczytania opinii o naszej pracy. Jeżeli byli Państwo naszymi klientami to prosimy o wystawienie rekomendacji.
Firmę prowadzi młody, inteligenty człowiek posiadający odpowiednią wiedzę budowlaną, który posiada tradycje rodzinne w ciesielstwie. Właściciel firmy stosuje nowoczesne metody budowlane, pracownicy firmy odpowiednio dobrani i wyszkoleni, posługujący się profesjonalnym sprzętem. Usługa wykonywana przez firmę zadowalająca z realnymi cenami rynkowymi. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Data dodania: 20 03 2013Autor: Wojtek z Raciborza
firma uczciwa i rzetelna - godna polecenia
Data dodania: 20 03 2012Autor: Bogus?aw
Duda-Bud to fachowa solidna, uczciwa firma. Dobra organizacja pracy, szybkosc i rzetelnosc. Bardzo polecam pana Roberta Duda oraz firmy z nim wspolpracujace.
Data dodania: 8 03 2012Autor: Bernadeta i Martin
Profesjonalna firma w pełnym zakresie.Więźba przygotowana warsztatowo ku mojemy miłemy zaskoczeniu pasowała na budowie. Tempo montażu na budowie wprost expresowe. Wyposażenie w profesjonalne narzędzia wzorowe. Kultura zarówno osobista jak i techniczna szefa i jego pracowników na bardzo wysokim poziomie . Polecam z czystym sumieniem tę firmę.
Data dodania: 28 02 2012Autor: Adam Porwal
Duda-bud to firma która potrafi wykonać porządny dach i jeszcze lubi to co robi,myślę że to podstawa aby dwie strony były zadowolone.Polecam.
Data dodania: 26 02 2012Autor: j.matuszczak
Firma bardzo profesjonalna. Model dachu w 3D na podstawie projektu i weryfikacji rzeczywistych wymiarów na budowie. Więźba na podstawie modelu cięta na cnc (z plików dxf), co wyklucza błędy i optymalizuje zużycie materiałów. Wykonawstwo sprawnie, szybko, ale rzetelnie z dbałością o detale. Właściciel oprócz wykonania służy pomocą i doradztwem w sprawach technicznych.
Data dodania: 15 08 2011Autor: Piotr Kosel
BARDZO POLECAM!! Od wyceny do wykonania zlecenia wszystko załatwione perfekcyjnie.Bardzo tolerancyjny wykonawca (szczególnie termin w moim przypadku :)) P O L E C A M
Data dodania: 5 08 2011Autor: Rafa? Malkusz
Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność, łatwy kontakt i jasno sprecyzowane cele, oby jak najwięcej takich firm na naszym rynku, tak więc jak najbardziej POLECAM!
Data dodania: 23 06 2011Autor: Aleksander Szyfer

Dodaj rekomendację

Od:
Email
Opinia
znaków pozostało
Captcha